O firmie
Dakine został założony w 1979 roku na Hawajach. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się u podnóża góry Mt. Hood w Hood River w Oregon. Lokalizacja nie została wybrana przypadkowo. Miejscowość ta słynie z pięknych okolicy, idealnie nadających się do uprawiania różnych sportów ekstremalnych (można tam poszaleć na rowerze, snowboardzie, posurfować i wiele więcej).
 
Dakine jest producentem sprzętu i odzieży do różnych aktywności. Na początku swojej działalności zajmował się głównie surfingiem, ale z biegiem czasu poszerzono portfolio o kolejne sporty takie jakie jazda na rowerze (downhill, bmx, MTB), skateboarding, snowboarding itp.
Nie zapomniano także o odpowiednim wyglądzie ubrań, plecaków itp. Dzięki świetnym specjalistom z całego świata wzory produktów są odpowiednio designerskie. Pozwalają przenieść hawajski lifestyle do codzienności.

Odzież i akcesoria Dakine fascynują nas od lat. Są to plecaki, torby i ubrania, które charakteryzują się nowoczesnym designem, ogromną praktycznością codziennego użytkowania oraz nieograniczoną wyobraźnią! Ich radosny wygląd o sportowym stylu dostosuje się do każdej osoby, niezależnie od wieku czy trybu życia. Jesteśmy przekonani że Wy również pokochacie akcesoria i odzież Dakine, głównie za ich funkcjonalność, fantazję i wysoką jakość wykonania. Plecaki Dakine czy torby Dakine z pewnością staną się najlepszym towarzyszem Waszego dnia codziennego. Są one doskonale przygotowane na każde warunki pogodowe i z powodzeniem mogą być używane przez okrągły rok. Nic dziwnego! Marka Dakine ma swoje korzenie na najprawdziwszych Hawajach i od niemal 40 lat służy każdemu, kto poszukuje niezawodnych akcesoriów i ubrań. Produkty marki Dakine sprawdzają się doskonale zarówno nad brzegiem oceanu, jak i w górach. W lesie, jak i w sercu miasta. Właśnie dlatego warto dodać je do swojej garderoby - aby poczuć nieograniczoną wolność każdego dnia! 

W Dakine Polska staramy się przybliżyć hawajski klimat firmy oraz dostarczać najwyższej jakości sprzęt do uprawiania surfingu, snowboardingu, kitesurfingu, downhillu, skateboardingu itp. Posiadamy dużą wiedzę na temat sprzętu i akcesoriów potrzebnych do uprawiania tych dyscyplin (windsurfing, kitesurfing, skateboard, snowboard, narty, mountainbike i wszelkie inne odmiany sezonowe tych sportów), ale jednocześnie cały czas uczymy się czegoś nowego – po prostu jak każdy chcemy być najlepsi w tym co robimy.
Chcemy pozytywnie zarażać naszym entuzjazmem i produktami, aby wszyscy mogli być „właściwie” zainfekowani. Wychodzimy z założenia, że Hawaje są bliżej niż myślisz! Aloha!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium